Volejbal

Zde budu psát o volejbalových zápasech/trénincích  .. :-) A omlouvám se že tady nebudu psát každý den , ale nový příspěvek by tu měl být do každého třetího dne :-) .

8.1.2017

Dnes jsem stával tak v sedm hodin , protože jsem měli zápas v Třebíči . U školy jsme měli sraz o půl osmé , tak jsem tam o půl osmé byl a nikdo tam nebyl , tak jsem se bál že odjeli bez mě , ale asi tak po pěti minutách tam všichni přišli a tak jsme ve třičtvrtě na osm jsme vyjeli do Třebíče . Jak jsme jeli v tom autě pěkně vyhřátým a jak jsem byl docela ještě unavený , tak jsem tam málem usnul , ale vydržel jsem to až do cíle a neusl jsem  :-D . Docela jsme v té Třebíči bloudili , nemohli jsme to najít , ale nakonec jsme zjistili že pořád jezdíme kolem toho :-D , tak jsme vystoupili a šli jsme do haly kde se měl ten zápas odehrát . Vešli jsme do kabiny a převlékli se , měli jsme na převlečení a rozehrání  přibližně 15 min . Tak jsme se převlékli a šli se rozehrát . Když jsem uviděl ty vysoký kluky co proti nám měli hrát tak jsem měl docela strach , byli tak o hlavu větší kluci než já a v našem týmu nejsou žádní velcí kluci :-D  , takže jsme se báli všichni :-D .  Tak jsme se stihli rozehrát a šlo se hrát , první set byl doslova hrůza :-D vše co šlo tak jsme pokazili a také jsme prohráli 25:9 :-D . druhý set už byl hodně vyrovnaný , ale i tak jsme ho prohráli 25:22 , ale tento set byl o dost lépe odehráný než ten první . A tak jsme prohráli první zápas , a v ten den jsme proti nim hráli 3x , takže jsme nejeli na zápas , ale na tři zápasy . I před tím druhým zápasem jsme se rozcvičili a šlo se hrát znova . První set v tom druhém zápasem byl také vyrovnaný , ale zase jsme ho prohráli , trenér už nevěděl co má s náma dělat  když jsme pořád prohrávali , a tento prní set jsme prohrali nějak 25:19 . Šlo se na druhý set . V tomto setu jsme bohužel také prohráli a už jsme prohráli dva zápasy a ještě jeden byl před náma a ten jsme chtěli vyhrát za každou cenu , tak jsme se šli znova rozcvičit a vše bylo vpohodě až do té doby než jsme šli na smeče . Šel jsem na smeč a jak jsem vyskočil tak nějaký od protihráčů poslal míč po zemi a jak jsme dopadal tak jsem na něj spadl 5x mi křuplo v kotníku , tak jsem se odplazil na lavičku a trenér ke mě přišel a zavázal mi to obvazem . Tak se šlo na třetí zápas a já měl poraněný kotník , celý třetí zápas jsme odehrál s poraněným kotníkem , ale stejně jsme prohráli i třetí zápas a v tomto zápase jsem dal hodně pěkný bod , letěl mi z podání míč na hlavu a byl blízko u mě a už bych to nestihl odstoupit a odehrát bagrem , tak jsme ten míč odehrál hlavou a letěl k ním na pole a oni to asi nečekali že k nim poletí ten míč tak ho nechali být a nakonec z toho byl bod ! :-D škoda že to nikdo nenátáčel :-D . Tak jsme jeli poraženi ve všech třech zápasech domů a ještě jsem byl zraněný , takže tento den nebyl moc dobrý až na ten bod .. jak jsme přijeli tak jsem šel domů a začalo to docela bolet , tak jsem dojel do nemocnice a doktor mi řekl že mám podvrknutý kotník . a to je asi vše . :-D

© 2016 Tomáš Pospíšil . Všechna práva vyhrazena.